אודות אניגום

אניגום – אודות.

אניגום הינה החברה המובילה בישראל לשיווק והפצה של כלי טיס לא מאוישים , מערכות צילום אוויר, ומערכות טיסה אוטונומיות.

אניגום מספקת פתרונות מתקדמים למגוון צרכי צילום, ביטחון, מיפוי, רישוי, הכשרה, התאמה ופיתוח. אנו מציעים מענה ומעטפת לכל צורך ממגוון היישומים הרב שמתאפשר על ידי רחפנים ומביאים עמנו ניסיון מעשי ארוך טווח וידע רב.

אניגום משווקת את מוצרי "AUTEL ROBOTICS- המובילה בעולם בתחום הרחפנים ומערכות מיוצבות. ברשותנו כלל מוצרי החברה ואנו מפעילים את מרכז השירות והמעבדה הראשית מטעמה בישראל. המעבדה מנוהלת ע"י טכנאי מוסמך שעבר הכשרה ייעודית .

אניגום רואה חשיבות עליונה בביטחון למטיס ולסביבה ולכן מדריכה כל קונה חדש בהפעלת הרחפן, מערכותיו, שליטה נכונה, בטיחות טיסה וטיפים רבים שעוזרים להתחיל על הצד הטוב ביותר.

אניגום מחוייבת לצרכי הלקוח ומציעים ניסיון רב בפיתוח, שדרוג ואינטגרציה של אמצעים לא שגרתיים ופתרונות יצירתיים לכל מטרה. ברשותנו אמצעים וידע רב למציאת פתרון מעשי לכל דרישה. אנו עובדים עם כל גופי הביטחון במדינת ישראל וכן גופים מקצועיים כגון חברות ביטחון ואבטחה, אוניברסיטאות ומשרדי הפקות דרך קבע.

נדבך נוסף בפעילות שלנו כוללת בית ספר למקצועות הכטבמ – PREFLIGHT.CO.IL להכשרה והסבה מקצועית של מטיסים בקורס המאושר על ידי רת"א. בנוסף, אנו עוזרים בבחינה, אפיון ורישוי כלי טייס חדשים וכן הכנת כל ספרות הטייס הנלוות.

צוות הצילום האווירי שלנו מצויד במיטב הציוד הכי חדיש ומתקדם, מגוון כלים מרושיינים ורשיון הפעלה אווירי ובעל ניסיון רב בהפקות רבות לרבות אירועים מיוחדים, פרסומות, סדרות, עבודות מיפוי, אדריכלות, הנדסה וחקלאות.

אניגום רואה בשירות הלקוח ערך עליון ומבטיחים מימוש אחריות מלא ותמיכה בכל שאלה או תקלה גם לאחר הרכישה –. מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה או עניין הקשור לכלים בלתי מאוישים וצילום אווירי ונשמח לעזור.

כתובת למשלוח דואר: אניגום-רמת השרון עליה 14.

טל: 050-7007122
צור קשר:
anigom@anigom.com
טל: 050-7007122
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות